
Пиляльний диск METABO «CORDLESS CUT WOOD — PROFESSIONAL», 165X20 Z18 WZ 20° (628294000)
2 112 ₴
- В наявності
- Код: 628294000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Максимальний час роботи з акумуляторними пилками завдяки дуже тонкій товщині полотна та ширині різання.
Набагато більше розрізів на одному заряді акумулятора, порівнюючи зі стандартними пиляльними полотнами
Дуже високий ресурс завдяки кращій твердосплавній якості та тонколіфованим зубцям.
Точні зрізи з низьким рівнем шуму та мінімальною вібрацією завдяки лазерним розширювальним слотам (і частково лазерним орнаментам), а також центральним лазерним дискам із високоякісної сталі
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 165 мм мм |
| Кількість зубців | 18 шт. |
| Макс. ширина пропилювання | 1.6 мм |
| Оброблюваний матеріал | Дерево |
| Посадковий отвір | 20 мм |
| Стан товару | Новий |
| Толщина диска | 1.1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 112 ₴
