
Пиляльний диск METABO «STEEL CUT/SANDWICH PANEL — CLASSIC», 190X30 Z48 FZ/FA 4° (628682000)
1 628 ₴
- Готово до відправки
- Код: 628682000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пиляльний диск METABO «STEEL CUT/SANDWICH PANEL — CLASSIC», 190x30 Z48 FZ/FA 4° (628682000) — професійний пиляльний диск для точного різання сендвіч-панелей та металевих листів.
Конструктивні особливості та переваги:
- Забезпечує чистий різ сендвіч-панелей зі сталевим або алюмінієвим листом.
- Універсальне застосування під час холодного різання металів.
- Найкраще підходить для сталевих листів і профілів.
- Швидке та без вібрацій пиляння завдяки дуже тонкому тілу полотна.
- Мінімум задирок при різанні завдяки спеціальній геометрії зубців.
Технічні характеристики:
- Діаметр — 190 мм
- Діаметр посадкового отвору — 30 мм
- Кількість зубців — 48
- Тип зубців — FZ/FA
- Кут нахилу зубців — 4°
- Застосування — різання металів, сендвіч-панелей, сталевих та алюмінієвих листів
Комплект постачання: Пиляльний диск METABO 190x30 Z48 FZ/FA 4° (628682000). Постачається в упаковці.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Метал |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез |
| Матеріал кола | Швидкорізальна сталь |
| Діаметр зовнішній | 190 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Кількість зубів | 48 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубців | 48 шт. |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Макс. ширина пропилювання | 1.8 мм |
| Толщина диска | 2 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 628 ₴



