
Пиляльний диск METABO "MULTI CUT - PROFESSIONAL", 315X30, Z96 FZ/TZ, 5°NEG. (628226000)
5 108 ₴
- Готово до відправки
- Код: 628226000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пиляльний диск METABO "MULTI CUT - PROFESSIONAL", 315x30, Z96 FZ/TZ, 5°NEG (628226000) призначений для універсального використання під час роботи з вимогливими матеріалами. Ідеально підходить для розпилювання ламінату, тонкостінних полімерних, алюмінієвих, мідних та латунних профілів, а також для внутрішніх оздоблювальних робіт. Чудово справляється з поперечними розпилами суцільної деревини, сирих стружкових плит із покриттям або облицьованих, МДФ.
Конструктивні особливості:
- Високий ресурс завдяки якості твердосплавних зубців та тонколіфованим зубцям
- Точні зрізи з низьким рівнем шуму та мінімальною вібрацією
- Лазерні прорізи для розширення та лазерні орнаменти для стабілізації диска
- Центральні лазерні диски з високоякісної сталі для точності та довговічності
- Додаткові отвори на дисках Ø 216, 250, 254 і понад 300 мм для покращеної вентиляції та зменшення вібрації
- Призначений для використання з дисковими пилами високої потужності
Технічні характеристики:
- Виробник: METABO
- Тип: пиляльний диск
- Серія: MULTI CUT - PROFESSIONAL
- Діаметр диска: 315 мм
- Діаметр отвору: 30 мм
- Кількість зубів: 96
- Форма зуба: FZ/TZ
- Кут заточування: 5° NEG
- Призначення: ламіновані плити, тонкостінні полімерні, алюмінієві, мідні, латунні профілі, МДФ, деревина
Комплектація:
- Пиляльний диск METABO "MULTI CUT - PROFESSIONAL" 315x30, Z96 FZ/TZ, 5°NEG
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Пластик, Дерево, Алюміній, Мідь |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Діаметр зовнішній | 315 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Товщина | 1.8 мм |
| Кількість зубів | 96 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубців | 96 шт |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Макс. ширина пропилювання | 2.4 мм |
| Толщина диска | 1.8 мм |
| Оброблюваний матеріал | Дерево, Пластик, алюміній, Мідь |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 108 ₴
