
Пиляльний диск METABO «CORDLESS CUT WOOD — CLASSIC», 216X30 Z28 WZ 5° /B (628665000)
841 ₴
- В наявності
- Код: 628665000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Максимальний час роботи з акумуляторними пилками завдяки дуже тонкій товщині полотна та ширині різання.
Набагато більше розрізів на одному заряді акумулятора, порівнюючи зі стандартними пиляльними полотнами
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 216 мм мм |
| Кількість зубців | 28 шт. |
| Макс. ширина пропилювання | 1.8 мм |
| Оброблюваний матеріал | Дерево |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Результат різанини | Чистий пропил |
| Стан товару | Новий |
| Толщина диска | 1.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 841 ₴
