
Пиляльний диск METABO «MULTI CUT - CLASSIC», 165X20 Z42 FZ/TZ 5° /B (628661000)
1 438 ₴
- В наявності
- Код: 628661000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальне використання під час роботи з вимогливими матеріалами
За високих вимог до якості розпилювання, наприклад, під час роботи з ламінатом, тонкостінними полімерними, алюмінієвими, мідними, латунними профілями.
Підходить для робіт із внутрішнього оздоблення
Чудові результати навіть під час поперечних розпилювання в суцільній деревині, сирих стружкових плитах із покриттям або облицюваних, МДФ
Необхідна дуже висока потужність дискової пили
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 165 мм мм |
| Кількість зубців | 42 шт. |
| Макс. ширина пропилювання | 2.2 мм |
| Оброблюваний матеріал | Дерево, Пластик, алюміній, Мідь |
| Посадковий отвір | 20 мм |
| Результат різанини | Чистий пропил |
| Стан товару | Новий |
| Толщина диска | 1.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 438 ₴
