
Пиляльний диск METABO "MULTI CUT - PROFESSIONAL", 254X30, Z80 FZ/TZ, 5° (628093000)
2 961 ₴
- В наявності
- Код: 628093000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальне використання під час роботи з вимогливими матеріалами
За високих вимог до якості розпилювання, наприклад, під час роботи з ламінатом, тонким полімерним, алюмінієвим, мідним, латунним профілями.
Ідеально підходить для використання під час внутрішнього оздоблення.
Чудові результати навіть у разі поперечних розпилювання в суцільній деревині, сирих стружинкових плитах із покриттям або облицюваних, МДФ
Необхідна дуже висока потужність дискової пили
Дуже високий ресурс завдяки кращій твердосплавній якості та тонколіфованим зубцям.
Точні зрізи з низьким рівнем шуму та мінімальною вібрацією завдяки лазерним розширювальним слотам (і частково лазерним орнаментам), а також центральним лазерним дискам із високоякісної сталі
Додаткові отвори в пиляльних дисках із Ø 216, 250, 254 і понад 300 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 254 мм мм |
| Кількість зубців | 80 шт. |
| Макс. ширина пропилювання | 2.4 мм |
| Оброблюваний матеріал | Дерево, Пластик, алюміній, Мідь |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Стан товару | Новий |
| Толщина диска | 1.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 961 ₴
