
Пильный диск METABO "POWER CUT WOOD - PROFESSIONAL", 254X30, Z24 WZ 5° NEG. (628220000)
1 454 ₴
- Немає в наявності
- Код: 628220000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пиляльний диск METABO "POWER CUT WOOD - PROFESSIONAL", 254x30, Z24 WZ 5° NEG (628220000) призначений для грубих і середніх розпилів при плавному подачі та невеликій споживаній потужності інструмента. Відмінно підходить для поздовжнього розпилювання суцільної деревини та частково може використовуватися з будівельними пиломатеріалами з цвяхами та залишками бетону.
Конструктивні особливості:
- Дуже високий ресурс завдяки якості твердосплавних зубців та тонколіфованим зубцям
- Точні зрізи з низьким рівнем шуму та мінімальною вібрацією
- Лазерні прорізи для розширення та частково лазерні орнаменти для стабілізації диска
- Центральні лазерні диски з високоякісної сталі для точності та довговічності
- Додаткові отвори на дисках Ø 216, 250, 254 і понад 300 мм для покращеної вентиляції та зменшення вібрації
Технічні характеристики:
- Виробник: METABO
- Тип: пиляльний диск
- Серія: POWER CUT WOOD - PROFESSIONAL
- Діаметр диска: 254 мм
- Діаметр отвору: 30 мм
- Кількість зубів: 24
- Форма зуба: WZ
- Кут заточування: 5° NEG
- Призначення: суцільна деревина, будівельні пиломатеріали з цвяхами, залишки бетону
Комплектація:
- Пиляльний диск METABO "POWER CUT WOOD - PROFESSIONAL" 254x30, Z24 WZ 5° NEG
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Діаметр зовнішній | 254 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Товщина | 1.8 мм |
| Кількість зубів | 24 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубців | 24 шт. |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Макс. ширина пропилювання | 2.4 мм |
| Толщина диска | 1.8 мм |
| Оброблюваний матеріал | Дерево |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 454 ₴

