-29%

Диск пиляльний METABO «POWER CUT WOOD — CLASSIC», 190X30, Z18 WZ 5° /B (628417000)
547 ₴
386 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 628417000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Для грубих та середніх розпилів при плавній подачі та незначній споживаній потужності інструмента
-
Гарні результати при поздовжньому розпилюванні цільної деревини
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Китай |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Вид обробки | Швидкий різ, Поздовжнє пиляння |
| Матеріал кола | Швидкорізальна сталь |
| Діаметр зовнішній | 190 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Товщина | 1.4 мм |
| Кількість зубів | 18 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубців | 18 шт. |
| Результат різанини | Грубий пропил |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Макс. ширина пропилювання | 2.2 мм |
| Толщина диска | 1.4 мм |
| Оброблюваний матеріал | Дерево |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 386 ₴
