
Пиляльний диск Metabo HW/CT, 160x1,6х20 мм, 24 WZ 22° (628030000)
1 725 ₴
- В наявності
- Код: 628030000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Максимальний час роботи з акумуляторними пилками завдяки дуже тонкій товщині полотна та ширині різання
Набагато більше розрізів на одному заряді акумулятора, порівнюючи зі стандартними пиляльними полотнами
Дуже високий ресурс завдяки кращій твердосплавній якості та тонкошліфованим зубцям
Точні зрізи з низьким рівнем шуму та мінімальною вібрацією завдяки лазерним розширювальним слотам (і частково лазерним орнаментам), а також лазерним центральним дискам із високоякісної сталі
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 160 мм мм |
| Кількість зубців | 24 шт. |
| Макс. ширина пропилювання | 1.6 мм |
| Оброблюваний матеріал | Дерево |
| Посадковий отвір | 16 мм, 20 мм |
| Результат різанини | Точне пропилювання |
| Стан товару | Новий |
| Толщина диска | 1.1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 725 ₴
