
Пиляльний диск Metabo Multi cut — professional, 160x20, Z54 FZ/TZ 8° (628073000)
2 288 ₴
- Готово до відправки
- Код: 628073000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пиляльний диск Metabo Multi cut — professional, 160x20, Z54 FZ/TZ 8° (628073000) призначений для універсального використання під час роботи з вимогливими матеріалами. Ідеально підходить для розпилювання ламінату, тонкостінних полімерних, алюмінієвих, мідних та латунних профілів, а також для внутрішнього оздоблення. Чудово справляється з поперечними розпилами суцільної деревини, сирих стружкових плит із покриттям або фанерованих, МДФ. Для роботи необхідна дискова пила дуже високої потужності.
Конструктивні особливості:
- Дуже високий ресурс завдяки якості твердосплавних зубців та тонкошліфованим зубцям
- Точні зрізи з низьким рівнем шуму та мінімальною вібрацією
- Лазерні розширювальні прорізи та частково лазерні орнаменти для стабілізації диска
- Лазерні центральні диски з високоякісної сталі для точності та довговічності
- Підходить для робіт із високими вимогами до якості розпилювання
Технічні характеристики:
- Виробник: Metabo
- Тип: пиляльний диск
- Серія: Multi cut — professional
- Діаметр диска: 160 мм
- Діаметр отвору: 20 мм
- Кількість зубів: 54
- Форма зуба: FZ/TZ
- Кут заточування: 8°
- Призначення: ламінат, тонкостінні полімерні, алюмінієві, мідні, латунні профілі, фанеровані матеріали, МДФ, суцільна деревина
Комплектація:
- Пиляльний диск Metabo Multi cut — professional, 160x20, Z54 FZ/TZ 8°
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Дерево, Пластик, Мідь |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Діаметр зовнішній | 216 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Товщина | 1.4 мм |
| Кількість зубів | 54 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубців | 54 шт. |
| Результат різанини | Точне пропилювання |
| Посадковий отвір | 20 мм |
| Макс. ширина пропилювання | 2.2 мм |
| Толщина диска | 1.4 мм |
| Оброблюваний матеріал | Дерево, Пластик, алюміній, Мідь |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 288 ₴
