
Пиляльний диск Metabo HW/CT, 216x2,4х30 мм, 40 WZ 5°NEG (628060000)
436 ₴
- Готово до відправки
- Код: 628060000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пиляльний диск Metabo HW/CT призначений для обробки деревини з дуже широким спектром застосування. Забезпечує чисті поздовжні та поперечні розпили м’якої та твердої деревини. Ідеально підходить для суцільної та клеєної деревини, сирих плит ДСП з покриттям або фанерованих, МДФ та композиційних матеріалів. Для роботи потрібна велика потужність дискової пили.
Технічні характеристики:
- Діаметр: 216 мм
- Максимальна ширина пропилу: 2.4 мм
- Результат різу: точний пропил
- Кількість зубців: 40 шт.
- Матеріал, що обробляється: дерево
- Посадковий отвір: 30 мм
- Товщина диска: 1.8 мм
- Стан товару: новий
Переваги:
- Широкий спектр застосування для різних видів деревини
- Чистий і точний розпил поздовжніх та поперечних волокон
- Підходить для різних деревних матеріалів та композицій
- Висока довговічність та надійність диска
Комплект постачання:
- Пиляльний диск Metabo HW/CT, 216x2,4x30 мм, 40 WZ 5°NEG — 1 шт.
- Упаковка: картонна коробка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | МДФ, М'яка деревина, Тверда деревина, Фанера, ЛДСП, Дерево |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез |
| Матеріал кола | Сталь, Швидкорізальна сталь |
| Діаметр зовнішній | 216 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Товщина | 1.8 мм |
| Кількість зубів | 40 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубців | 40 шт |
| Результат різанини | Точне пропилювання |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Макс. ширина пропилювання | 2.4 мм |
| Толщина диска | 1.8 мм |
| Оброблюваний матеріал | Дерево |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 436 ₴
