
Пиляльний диск Metabo MULTI CUT — PROFESSIONAL HW/CT, 220x2,6х30 мм, 80 FZ/TZ 10° (628084000)
2 685 ₴
- Немає в наявності
- Код: 628084000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Універсальне використання під час роботи з вимогливими матеріалами
За найвищих вимог до якості розпилювання, наприклад, під час роботи з ламінатом, тонкостінними полімерними, алюмінієвими, мідними, латунними профілями
Ідеально підходить для використання під час внутрішнього оброблення
Чудові результати навіть у разі поперечних розпилювання в суцільній деревині, сирих стружних плитах із покриттям або фанерованих, МДФ
Необхідна дуже висока потужність дискової пили
Дуже високий ресурс завдяки кращій твердосплавній якості та тонкошліфованим зубцям
Точні зрізи з низьким рівнем шуму та мінімальною вібрацією завдяки лазерним розширювальним слотам (і частково лазерним орнаментам), а також лазерним центральним дискам із високоякісної сталі
Додаткові отвори в пиляльних дисках із Ø 216, 250, 254 і понад 300 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 220 мм мм |
| Кількість зубців | 80 шт. |
| Макс. ширина пропилювання | 2.6 мм |
| Оброблюваний матеріал | Дерево, Пластик, алюміній, Мідь |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Результат різанини | Точне пропилювання |
| Стан товару | Новий |
| Толщина диска | 1.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 685 ₴
