
Кущоріз акумуляторний Milwaukee M18 FUEL CHT-0 (4933459346)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4933459346
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Компанія Milwaukee® розробила безщітковий двигун POWERSTATETM. Удесятеро вищий ресурс двигуна, удвічі більше потужності й удвічі довше часу роботи
Інтелектуальна система REDLINK PLUSTM забезпечує захист від перевантажень інструмента та батареї та збільшує продуктивність
Зрізає гілки до 20 мм
Підтримує постійну потужність під навантаженням
61 см довжина полотна дає змогу зрізати більше гілок за один підхід
Стриже до 30% швидше, ніж бездротові конкуренти
До 2 годин роботи на одній батареї в парі з M18TM REDLITHIUM-IONTM 9.0 А·год акумулятором
Ергономіка та керування
Повністю металевий редуктор
Захист на кінчику полотна
Технічні характеристики:
Система M 18
Тип акумулятора Li-ion — 9 А·год
Швидкість — 3400 м/хв
Довжина полотна — 610 мм
Відстань між зубами — 20 мм
Рівень шуму — 91 дБ
Довжина — 108 см
Вага — 3.9 кг
Комплект постачання:
Кущоріз акумуляторний Milwaukee M18 FUEL CHT-0
Акумулятор — немає
Зарядний пристрій — немає
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.9 кг |
| Довжина леза | 61 см |
| Кількість обертів | 3400 об./хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Максимальна ємність акумулятора | 9 Агод |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Рівень шуму | 91 дБ |
| Крок зубців | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴


