-14%

Кущоріз Bosch EasyHedgeCut 55 (0600847C02)
4 128 ₴
3 549 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0600847C02
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначення
Потужне, просте та зручне підрізання кущів.
Переваги
Легкість в експлуатації: легкий кущоріз, що мінімізує навантаження на руки та спину.
Зручність: добре збалансований інструмент з ергономічними ручками забезпечує комфортнішу роботу в будь-якій позиції.
Неперевершена потужність: двигун із високою частотою обертання й відстань між ножами 16 мм забезпечує необхідну потужність різання як молодого та малого живоплоту, так і кущів середнього розміру.
Оптимально збалансований та ергономічний корпус гарантує комфортну роботу в будь-якій позиції
Високопродуктивний двигун на 450 Вт для потужного різання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.7 кг |
| Довжина леза | 55 см |
| Кількість обертів | 3400 об./хв об/хв |
| Комплектація | Футляр для захисту ножа |
| Потужність | 450 Вт |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Рівень шуму | 87 дБ |
| Крок зубців | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 549 ₴




