-20%

Станок для заточки Metabo DS 200 Plus (604200000)
11 273 ₴
9 047 ₴
- Готово до відправки
- Код: 604200000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Високопродуктивний інструмент для важких робіт із заточування, шліфування та видалення грату
Придатний для використання щіток зі сталевим дротом для видалення іржі
Вбудований світлодіодний ліхтар для оптимального освітлення робочої зони
Велика здатна нахилятися опора для інструменту з практичним V-подібним пазом для скошування країв зварних швів
Асинхронний двигун, що не вимагає технічного обслуговування; низький рівень шуму та вібрації
Максимально плавний рух і тривалий час експлуатації дисків завдяки високоякісним кріпленням фланців
Тримачі заготівок, які регулюються без застосування інструменту
Максимально високий рівень безпеки роботи завдяки дуже великому стабільному склу для захисту очей від іскор
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17.5 кг |
| Кількість обертів | 2980 об./хв об/хв |
| Комплектація | Шліфувальний круг для нормального заточування 36 P and 60 N, скло для захисту очей від іскор, тримач для заготівки, шестигранний ключ |
| Макс. діаметр диска | 200 мм |
| Потужність двигуна | 600 Вт |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Посадковий отвір | 32 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Толщина диска | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 047 ₴



