
Шліфувальний диск Metabo 80 J SIC DS 150x20x20 мм (629103000)
1 137 ₴
- В наявності
- Код: 629103000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Придатні для тонкого шліфування твердих сплавів та інструментів із покриттям із твердих сплавів, сірого чавуну, алюмінію, скла, кераміки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 150 мм мм |
| Оброблюваний матеріал | Сталь |
| Посадковий отвір | 20 мм |
| Розмір зерна | 80 |
| Стан товару | Новий |
| Тип | абразивний |
| Тип витратного матеріалу | Шліфувальний круг |
| Товщина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 137 ₴
