-20%

Стругальний верстат Metabo HC 260 C — 2,8 DNB (0114026100)
59 462 ₴
47 342 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0114026100
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легке та не потребує використання інструменту, переобладнання в фугальний або авіасмусовий верстат
Стабільний редуктор для рівномірного просування заготівки
Суворий стіл із масивного сірого чавуну
Зручне регулювання висоти корбовою ручкою
Ножі рубанка з подвійним лезом для підвищення ресурсу
Фугальний поворотний упор 90°-45°
Тихий надійний індукційний двигун, що не вимагає технічного обслуговування
Захист від повторного пуску: запобігає ненавмисному запуску після переривання енергопостачання
Трифазний двигун із високим крутним моментом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 71 кг |
| Висота проходу | 160 мм |
| Габарити | 1110x620x980 мм |
| Діаметр ножового вала | 63 мм |
| Кількість ножів | 2 шт |
| Кількість обертів | 6500 об./хв об/хв |
| Комплектація | Вбудовані одноразові двобічні ножі, короткий поворотний фугальний упор, кожух пристрою для викидання стружки, штовхач, всмоктувальний патрубок, транспортувальні коліщата |
| Матеріал столу | Чавун |
| Споживана потужність | 2800 Вт |
| Швидкість подавання | 5 м/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Стружка під час рейсмусування | 0-3 |
| Тип | Рейсмусовий |
| Ширина проходу | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 342 ₴

