
Вал гнучкий Masalta VEF2760 6 м з вібробулавою 38 мм для вібратора MVE2501
10 487 ₴
- Готово до відправки
- Код: VEF2760 (6/38)
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гнучкий вал Masalta VEF2760 — пристосування для передавання обертів від приводу двигуна до вібробулава, яка за допомогою вібрації сприяє ущільненню бетону. Постачається разом із вібробулавою 38 мм у діаметрі. Підходить для глибинного вібратора Masalta MVE2501.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Masalta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Діаметр | 38 мм мм |
| Довжина вала | 6 м |
| Довжина пристрою | 250 мм |
| Комплектація | вал, гарантійний талон |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Китай |
| Тип | Гнучкий вал із вібробулавою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 487 ₴


