
Болгарка Milwaukee AG 22-230 D-SET/DMS (4933440292)
13 440 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4933440292
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
- Комплект 4933440292 Milwaukee складається з болгарки потужністю 2200 Вт, алмазного диска і кейса. Потужний двигун шліфувальної машини потужністю 2200 Вт забезпечує максимальну довговічність і стійкість до абразивного пилу. Завдяки зчепленню забезпечується максимальний захист у разі блокування диска. Максимальна маневреність гарантується завдяки довжині 485 мм і вазі 5.2 кг. Догляд за інструментом здійснюється швидко завдяки зручному доступу до щіток
Технічні характеристики:
- Потужність (Вт) 2200
- Швидкість без навантаження (об/хв) 6600
- Діаметр диска (мм) 230
- Різьба шпинделя М 14
- Рівень шуму - 106 дБ
- Максимальна глибина різу - 68 мм
- Вага (кг) 5.2 кг
Комплект поставки:
- Болгарка Milwaukee AG 22-230 D-SET/DMS
- Додаткова рукоятка
- Фланець
- Фланцева гайка
- Ключ
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Кабель - 4 м
- Алмазний диск
- Кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бесключевая заміна диска | Немає |
| Вага | 5.2 кг |
| Кількість обертів | 6600 об./хв об/хв |
| Комплектація | Кейс, ключ, алмазний диск |
| Контроль обертів | Немає |
| Макс. діаметр диска | 230 мм |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Немає |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Рівень шуму | 106 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 440 ₴

