Конструктивні особливості:
Потужний, 1000 Вт двигун забезпечує високу продуктивність у всіх застосуваннях
Екстремально компактний дизайн із загальною довжиною 276 мм і вагою 2.2 кг для комфортної роботи
LLO-функція захистом від випадкового пуску у разі виникнення електрики
Функція плавного запуску
Антивібраційна бічна ручка
Безключовий захист диска для швидкого регулювання та захисту користувача
Полозковий вимикач для легкого запуску, навіть під час роботи з рукавичками
Технічні характеристики:
Потужність (Вт) 1000
Швидкість без навантаження (об/хв) 11000
Діаметр диска (мм) 125
Макс. глибина різання (мм) 33
Різь шпинделя М 14
Рівень шуму — 100 дБ
Фланцова гайка FIXTEC — немає
DMS (без блокування) — немає
LLO (з блокуванням) — так
Вага (кг) 2.2
Комплект постачання:
Болгарка Milwaukee AGV 10-125 EK
Антивібраційна бічна ручка
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Кабель - 4 м
Картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бесключевая заміна диска | Немає |
| Вага | 2.2 кг |
| Кількість обертів | 11000 об/хв об/хв |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Контроль обертів | Немає |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Да |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Рівень шуму | 100 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 999 ₴








