
Акумуляторна дискова пила Milwaukee M12 FCOT-0 (4933464618)
10 681 ₴
- В наявності
- Код: 4933464618
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Оптимальний, ергономічний дизайн для кращого контролю і роботи однією рукою. Всього 1.1 кг вага і 226 мм довжина
- Можливість різання різних матеріалів за допомогою змінних дисків (відрізний диск по металу, абразивний і алмазний для різання плитки)
- Дуже здібний інструмент для вирішення проблем різання сталі, неіржавкої сталі, кольорових металів, гіпсокартону, волокнистого цементу, пластику та кераміки
- Легко настроюється захист і напрямок обертання диска з прямим / зворотним обертанням для захисту користувача від викиду сміття в різних положеннях різання
- Швидкознімна підошва з регулюванням глибини різу та опціонний адаптер для відведення пилу
- Компанія Milwaukee® розробила і побудувала безщітковий двигун POWERSTATE ™, що забезпечує більшу потужність в більш компактному розмірі
- Інтелектуальна система REDLINK PLUS™ забезпечує передовий цифровий захист від перевантаження для інструменту й акумулятора та унікально підвищує продуктивність інструменту під навантаженням
- REDLITHIUM-ION™ акумулятори мають чудову конструкцію корпусу, електроніку та бездоганну продуктивність, що дає змогу збільшити час роботи та термін службиІндивідуальний контроль кожного осередку акумулятора оптимізує час роботи інструмента і подовжує термін служби акумулятора
- 76 мм діаметр диска забезпечує до 16.3 мм глибину різу
- Вбудований індикатор рівня заряду акумулятора
- Яскраве світлодіодне підсвічування робочої поверхні
- Гнучка акумуляторна система: працює з усіма Milwaukee® M12™ акумуляторами
Технічні характеристики:
- Напруга (В) 12
- Тип акумулятора - Li-ion
- Рівень шуму - 105 дБ
- Макс. глибина різання, мм 16.3
- Швидкість без навантаження, об/хв 0-20000
- Діаметр диска, мм 76
- Внутрішній діаметр диска, мм 10
- Тип - кутова
- Вага - 1 кг
Комплект поставки:
- Болгарка Milwaukee M12 FCOT-0
- Акумулятор до комплекту не входить
- Зарядний пристрій до комплекту не входить
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Кількість обертів | 20000 об/хв об/хв |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Контроль обертів | Немає |
| Макс. глибина пропилювання | 16.3 мм |
| Макс. діаметр диска | 76 мм |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Немає |
| Посадковий отвір | 10 мм |
| Споживана потужність | 12 В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Рівень шуму | 105 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 681 ₴









