
Акумуляторна дискова пила Milwaukee M18 FMCS-0X (4933459192)
19 648 ₴
- В наявності
- Код: 4933459192
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Milwaukee® розробила безщітковий двигун POWERSTATETM для швидшого різання та збільшеного терміну експлуатації інструмента та до 370 розпилювання EMT труби 3/4"
REDLINK PLUSTM інтелектуальна система забезпечує найпередовіший електронний захист від перевантаження інструмента й акумулятора та підвищує продуктивність інструмента під навантаженням
REDLITHIUM-IONTM акумулятори забезпечують до 2.5 разів більший час роботи, до 20% більше потужність, до 2 разів більший ресурс акумулятора та роботу до -20 °C на відміну від інших lithium-ion технологій
Компактна та легка конструкція для найбільш зручного використання
Безінструментальне регулювання: швидко та легко регулює глибину різання від 0 до 57 мм
Холодний різ — зменшує іскроутворення для підвищення безпеки робочого місця
Підвісний гак для безпечного зберігання
Відсік для зберігання шестигранного ключа для легкого доступу та запобігання його втраті
Контроль стану окремих елементів акумулятора оптимізує час роботи інструмента та забезпечує довговічність акумулятора
Індикатор заряду батареї
Постачається з диском для різання металу 150 мм, 34 зубці
Гнучка акумуляторна система: працює з усіма акумуляторами Milwaukee® М18TM
Технічні характеристики:
Напруга (В) 18
Тип акумулятора — Li-ion
Рівень шуму — 105 дБ
Макс. глибина різання за 90°- 57 мм
Швидкість без навантаження, об./хв 0-3900
Діаметр диска — 150 мм
Внутрішній діаметр диска — 20 мм
Вага — 2.1 кг
Комплект постачання:
Циркулярна пила Milwaukee M18 FMCS-0X
Акумулятор до комплекту не входить
Зарядний пристрій до комплекту не входить
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.1 кг |
| Кількість обертів | 3900 об./хв об/хв |
| Комплектація | Кейс |
| Контроль обертів | Немає |
| Макс. глибина пропилювання | 57 мм |
| Макс. діаметр диска | 150 мм |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Немає |
| Посадковий отвір | 20 мм |
| Споживана потужність | 18 В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Рівень шуму | 105 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 648 ₴









