
Дриль Milwaukee DD 2-160 XE (4933368690)
38 375 ₴
- В наявності
- Код: 4933368690
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Потужний надійний двигун забезпечує постійний високий крутний момент
Подвійний захист забезпечується механічною та електронною муфтами та оберігає інструмент і оператора
Міцна конструкція з металевим корпусом редуктора
Безпечна робота завдяки використанню довгої AVS бічної ручки та D-подібної задньої ручки
Двошвидкісний редуктор
Адаптер M16 FIXTEC для швидкої заміни коронки
Функція м'якого удару — під час вмикання збільшує ефективність роботи коронки
Плавний пуск забезпечує точність роботи та повний контроль над робочим процесом
Швидкознімна система пиловидалення (Fixtec Cleanline Rotor) є найкращим рішенням щодо видалення пилу
Технічні характеристики:
Напруга мережі для двигунів — 230V-50Hz
Розташування двигуна — горизонтальне
Потужність (Вт) 1500
Швидкість без навантаження (об/хв) 0-1500/0-3000
Швидкість під час навантаження (об/хв) 0-890/0-1770
Частота удару перфоратора без навантаження (уд/хв) 24.000/48.000
Макс. діаметр свердління в кам'яній кладці (мм) 162
Макс. крутний момент (Нм) 50
Реверс — немає
Тип хвостовика M18 x 2.5
Вага (кг) 4.2
Комплект постачання:
Дриль Milwaukee DD 2-160 XE — 1 шт.
Додаткова ручка — 1 шт.
Обмежувач глибини — 1 шт.
Швидкознімний адаптер для коронок M16
Патрон SDS-plus з напрямним буром (8 х 140 мм)
Довжина кабелю — 4 м
Постачається в кейсі
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.2 кг |
| Діаметр хвостовика | M18 |
| Захист двигуна | Да |
| Кількість обертів | 3000 об/хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Комплектація | Кейс, додаткова ручка, обмежувач глибини, адаптер для коронок |
| Макс. діаметр свердла | 162 мм |
| Потужність | 1500 Вт |
| Наявність реверсу | Немає |
| Охолодження | Да |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Да |
| Коригування швидкості | Немає |
| Свердління під кутом | Так |
| Стан товару | Новий |
| Станина в комплекті | Немає |
| Країна торгової марки | США |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 375 ₴





