
Газонокосарка акумуляторна безщіткова самохідна Milwaukee M18F2LM53-0 (4933479584)
46 937 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4933479584
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Сталева дека 53 см і сталеві леза в парі з технологією M18 FUELTM забезпечують чудову якість різання
Швидкість леза (об/хв) — 3300
Миттєвий запуск у високій траві, чудова пікова потужність і стартовий крутний момент для найважчих застосувань
Обробка трави 3 в 1: мульчування, збирання в травозбірник, задній викид
Автоматичне настроювання швидкості лез під необхідну потужність для більшої ефективності
Регульований самохідний механізм із 5 параметрами швидкості забезпечує швидкість до 6.4 км/год
Активна педаль керування швидкістю забезпечує користувачеві чудовий контроль
Працює від 2 акумуляторів 18 в, що забезпечують чудову потужність і продуктивність
Може скошити до 2000 м2 трави на одному заряді 2 акумуляторів M18TM HIGH OUTPUTTM 12.0 А·год
Передні та бічні фари забезпечують видимість на 180° і підвищують увагу та точність
7-позиційне настроювання висоти скосу від 2.5 см до 10 см для роботи з різними типами газону
Ручка, що згортаються, і можливість вертикального складання для легкого та компактного транспортування
Інструментальна система HIGH OUTPUTTM підіймає технологію M18 FUELTM на новий рівень, підвищуючи продуктивність і час роботи. Цей інструмент розроблений для оптимальної роботи з акумуляторами HIGH OUTPUTTM
Універсальна акумуляторна система: працює з усіма акумуляторами MILWAUKEE® M18TM
Комплект постачання:
Газонокосарка акумуляторна безщіткова самохідна Milwaukee M18F2LM53-0
Мульчувальна заглушка
Травозбірник — 70 л
Викидання
Акумулятор — немає
Зарядний пристрій — немає
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Мульчування | Ні |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Автоматичне регулювання швидкості кота | Да |
| Висота стрижки, мін-макс | 25-100 мм |
| Заповнений індикатор | Да |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Побутовий |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Макс. ширина захоплення | 53 см |
| Максимальна ємність акумулятора | 12 Агод |
| Матеріал | Полімер |
| Матеріал бака | Комбінований |
| Напруга акумулятора | 18+18 В В |
| Оберти двигуна | 3300 об./хв |
| Об'єм резервуара | 70 л куб. м |
| Площа прибирання | 2000 кв.м |
| Коригування висоти | Синхронна |
| Регулювання рукоятки | Так |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Несамохідна |
| Країна торгової марки | США |
| Щаблі висоти стрижки | 7 |
| Тип | Акумуляторна |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип запуску | Електростарт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 937 ₴




