
Електролобзик Milwaukee M18 FJS-0X (4933464726)
18 199 ₴
- В наявності
- Код: 4933464726
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Milwaukee® розроблений і побудований безщітковий двигун POWERSTATETM для швидкого різання, довгого терміну експлуатації та часу роботи до 32 м різання 19 мм ОСП (на одному заряді 5.0 А·год акумулятора)
REDLINK PLUSTM інтелектуальна система забезпечує передовий цифровий захист від перевантаження для інструменту й акумулятора
REDLITHIUM-IONTM акумулятори мають чудову конструкцію корпусу, електроніку та бездоганну продуктивність
Milwaukee® FIXTEC тримач полотна для швидкої та легкої заміни аксесуарів
Безключовий нахил підошви з можливістю регулювання між 0-45°
П'ять ступенів регулювання маятникового механізму для збільшення продуктивності
Механізм здування тирси
Вбудована світлодіодна підсвітка
Пластикова накладка підошви не малює й не залишає подряпин на м'яких матеріалах
Гнучка акумуляторна система: працює з усіма Milwaukee® M18TM акумуляторами
Технічні характеристики:
Напруга (В) 18
Тип акумулятора — Li-ion
Система M 18
Амплітуда ходу (мм) 25
Глибина пропилювання дерево — 100 мм
Глибина пропилювання алюміній — 19 мм.
Глибина пропилу сталь — 10 мм
Макс. різальна здатність у дереві (мм) 135
Макс. різальна здатність у сталі (мм) 10
Угол скоса (°) 45
Частота ходу без навантаження (дв/хв) 0-300
Кількість ходів на хвилину (хід/хв) 0 — 3500
Вага — 2.2 кг
Комплект постачання:
Електролобзик Milwaukee M18 FJS-0X
Акумулятор до комплекту не входить
Зарядний пристрій до комплекту не входить
Полотно — 1 шт.
Адаптер для пиловидалення — 1 шт.
Кожух від пилу — 1 шт.
Насадка проти відколів — 1 шт.
М'яка накладка підошви — 1 шт.
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.2 кг |
| Глибина пропилу в дереві | 100 мм |
| Глибина пропилу в сталі | 10 мм |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | Кейс, полотно, адаптер для пиловидалення, кожух від пилу, насадка проти відколів, м'яка накладка підошви |
| Контроль обертів | Да |
| Макс.частота ходу | 3500 хід/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Ход полотна | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 199 ₴








