Конструктивні особливості:
Високопродуктивна міні-пилка Milwaukee, довжиною всього 280 мм, ідеальна для роботи в обмеженому просторі
REDLINK™ - захист від перевантаження в інструменті та акумулятор, що забезпечує найкращий у класі рівень захисту
Система FIXTEC компанії Milwaukee® для швидкої та безключової заміни полотна
Низький рівень вібрації 10,5 м/с
Контроль стану окремих елементів акумулятора оптимізує час роботи інструмента і забезпечує довговічність акумулятора
Індикатор заряду батареї та світлодіодне підсвічування на корпусі двигуна - додаткова зручність використання та освітлення в умовах недостатньої видимості
Акумулятори REDLITHIUM-ION™ - у 2 рази більший час роботи без підзарядки, на 20% більша потужність, у 2 рази довший термін служби, робота за негативної температури до -20°С
Гнучка акумуляторна система: працює з усіма акумуляторами Milwaukee® M12™
Технічні характеристики:
- Амплітуда ходу (мм) 13
- Похибка рівня вібрації при різанні (м/с?) 1.5
- Похибка рівня звукового тиску (дБ (А)) 3
- Похибка рівня звукової потужності (дБ (А)) 3
- Рівень вібрації при різанні (м/с?) 10.5
- Рівень звукового тиску (дБ (А)) 76
- Рівень звукової потужності (дБ (А)) 87
- Частота ходу без навантаження (дв/хв) 0-3000
- Напруга (В) 12
- Тип акумулятора Li-Ion
- Вага (кг) 0.8
Комплект поставки:
- Шабельна пила Milwaukee C12 HZ-0
- Акумулятор до комплекту не входить
- Зарядний пристрій до комплекту не входить
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Величина ходу | 13 мм |
| Вага | 0.8 кг |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Контроль обертів | Немає |
| Макс.частота ходу | 3000 хід/хв |
| Напруга акумулятора | 12 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
- Ціна: 6 629 ₴










