
Шабельна пила Milwaukee C18 HZ-0 (4933416785)
12 816 ₴
- В наявності
- Код: 4933416785
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Високопродуктивна компактна одноручна шабельна пила Milwaukee®, довжина 375 мм, ідеальна під час роботи в обмеженому просторі
Інтелектуальна система REDLINKTM забезпечує захист від перевантажень інструмента та батареї та збільшує продуктивність.
Балансувальний механізм для зниження вібрації та збільшення терміну експлуатації
Запатентована система FIXTEC для швидкої та легкої зміни полотен
Довжина ходу 20 мм, частота ходу 3000 двигунів/хв
Контроль стану окремих елементів акумулятора оптимізує час роботи інструмента та забезпечує довговічність акумулятора
Індикатор заряду батареї
Вбудована світлодіодна підсвітка робочої поверхні
Акумулятори REDLITHIUM-IONTM — удвічі більше часу роботи без підзаряджання, на 20% більша потужність, удвічі довше термін експлуатації, робота за мінусової температури до -20 °C
Гнучка акумуляторна система: працює від усіх акумуляторів Milwaukee® M18TM
Технічні характеристики:
Амплітуда ходу (мм) 20
Похибка рівня вібрації під час різання (м/с?) 1.5
Похибка рівня звукового тиску (дБ (А) 3
Похибка рівня звукової потужності (дБ (А) 3
Рівень вібрації під час різання (м/с?) 10.5
Рівень звукового тиску (дБ (А) 76
Рівень звукової потужності (дБ (А) 92
Частота ходу без навантаження (дв/хв) 0-3000
Напруга (В) 18
Тип акумулятора Li-Ion
Вага (кг) 1.8
Комплект постачання:
Шабельна пила Milwaukee C18 HZ-0
Акумулятор до комплекту не входить
Зарядний пристрій до комплекту не входить
Полотно — 1 шт.
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Величина ходу | 20 мм |
| Вага | 1.8 кг |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | Картонна коробка, полотно — 1 шт. |
| Контроль обертів | Немає |
| Макс.частота ходу | 3000 хід/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 816 ₴








