
Відрізна пила Milwaukee CHS 355 (4933411760)
16 332 ₴
- В наявності
- Код: 4933411760
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Двигун потужністю 2300 Вт на 3800 об/хв забезпечує чудову ефективність різання
- Стопорний фіксатор пилки дає змогу зберігати її в закритому стані під час транспортування (не потрібно використовувати ланцюг)
- Швидкознімний затискач для прискореного регулювання кута в діапазоні -45° до +45°
- Миттєве звільнення кутової струбцини для швидкої зміни заготовки
- Блокування шпинделя для швидкої та зручної зміни диска
- Простота зміни щіток завдяки зовнішнім дверцятам для щіток
- Вбудований металевий вентилятор для забезпечення максимальної довговічності
- Основа зі штампованої сталі з додатковими напрямними для запобігання деформації
- Максимальний діаметр труби 125 мм
Технічні характеристики:
- Напруга мережі - 230V-50Hz
- Потужність (Вт) 2300
- Швидкість без навантаження (об/хв) 3800
- Внутрішній діаметр диска (мм) 25.4
- Діаметр диска (мм) 355
- Ріжуча здатність по L-подібному профілю 90 і 45 (мм) 130 / 80
- Ріжуча здатність по прямокутному профілю 90 і 45 (мм) 230 x 70 / 100 x 80
- Ріжуча здатність по квадратному профілю 90 і 45 (мм) 115 / 80
- Ріжуча здатність по круглому профілю 90 і 45 (мм) 125/100
- Вага (кг) 18
Комплект постачання:
- Відрізна пила Milwaukee CHS 355
- Ріжковий ключ - 1 шт
- Відрізний диск 355 мм - 1 шт
- Торцевий ключ - 1 шт
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Вага | 18 кг |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Глибина пропилу під кутом 45 | 80 мм |
| Кількість обертів | 3800 об./хв об/хв |
| Комплектація | Картонна коробка, відрізний диск, торцевий ключ |
| Макс. глибина пропилювання | 125 мм |
| Макс. діаметр диска | 355 мм |
| Макс. кут нахилу | 45 |
| Макс. кут повороту пили | 45 |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Немає |
| Посадковий отвір | 25.4 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Функція протяжки | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 332 ₴








