Конструктивні особливості:
- Високопродуктивний 4-х полюсний двигун Milwaukee® 14 000 об/хв забезпечує оптимальну якість обробки поверхні
- Інтелектуальна система REDLINK™ для захисту від перевантажень і підтримання швидкості забезпечує найкращі у своєму класі зносостійкість і продуктивність
- Акумулятори REDLITHIUM-ION™ - у 2 рази більший час роботи без підзарядки, на 20% більша потужність, у 2 рази довший термін служби, робота за негативної температури до -20°С
- Швидке видалення матеріалу завдяки двом двостороннім твердосплавним ножам із шириною стругання 82 мм
- Регульована глибина стругання 0 - 2 мм і двадцять позицій передустановки дають змогу точно задати глибину
- Глибина вибірки паза 10.7 мм
- Регулювання викиду стружки вліво або вправо
- Широка передня підошва для швидкого і точного розміщення на заготівлі
- Відкидна ніжка на основі захищає заготовку від випадкового пошкодження
- Контроль стану окремих елементів акумулятора оптимізує час роботи інструмента і забезпечує довговічність акумулятора
Технічні характеристики:
- Напруга (В) 18
- Тип акумулятора Li-ion
- Швидкість без навантаження (об/хв) 14000
- Глибина вибірки чверті (мм) 10.7
- Ширина стругання (мм) 82
- Макс. глибина стругання (мм) 2
- Рівень шуму - 83 дБ
- Вага 2.7 кг
Комплект поставки:
- Електрорубанок Milwaukee M18 BP-0
- Акумулятор до комплекту не входить
- Зарядний пристрій до комплекту не входить
- Пилозбірник - 1 шт
- Кутова і бічна напрямна
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.7 кг |
| Глибина вибірки | 10.7 мм |
| Глибина стругання | 2 мм |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість ножів | 1 |
| Кількість обертів | 14000 об./хв об/хв |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Контроль обертів | Немає |
| Максимальна ємність акумулятора | 5 А·год |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Пилоудалення | Немає даних |
| Регулювання глибини | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Рівень шуму | 83 дБ |
| Ширина стругання | 82 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 348 ₴










