
Електроріз акумуляторний Milwaukee M18 FCOS230-0 (4933471696)
31 999 ₴
- В наявності
- Код: 4933471696
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Перша 18 В акумуляторна відрізна машина 230 мм. Забезпечує потужність достатню для різання армованого бетону. На 50% легша за бензинові аналоги
- Заводиться миттєво. Усуває необхідність змішування бензину та мастила й утримання бензинового двигуна
- Може використовуватися в приміщенні, завдяки відсутності вихлопу
- Включає гальмо диска RAPIDSTOP™, світловий індикатор навантаження. Володіє вкрай низькою вібрацією: всього 1.81 м/c²
- Глибина різу 85 мм і чудова продуктивність
- Двостороння подача води для максимальної нейтралізації пилу
- Безщітковий двигун POWERSTATE ™ нового покоління, інтелектуальна система REDLINK PLUS ™ і акумулятори REDLItdIUM ™-ION HIGH OUTPUT ™ 12.0 Ач забезпечують чудову продуктивність, час роботи і термін служби в умовах найважчих застосувань
- ONE-KEY™ Відстеження та Захист інструменту надає хмарну платформу з управління парком обладнання та підтримує визначення місця розташування і запобігання крадіжці
- Сумісний із системою змінних ємностей для подачі води та обприскування M18™ SWITCH TANK™
Технічні характеристики:
- Розташування двигуна - поздовжньо
- Пиляльний диск - зліва
- Напруга (В) 18
- Діаметр диска (мм) 230
- Діаметр посадкового місця (мм) 22
- Макс. глибина різання (мм) 85
- Макс. тиск подачі води, бар / psi 6/ 90
- Швидкість без навантаження (об/хв) 6600
- Тип акумулятора Li-ion
- Рівень шуму - 112 дБ
- Вага 6 кг
Комплект поставки:
- Електроріз акумуляторний Milwaukee M18 FCOS230-0
- Акумулятор до комплекту не входить
- Зарядний пристрій до комплекту не входить
- Алмазний диск
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Стан | Новий |
| Вага | 6 кг |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина різу | 85 мм |
| Комплектація | Картонна коробка, алмазний диск |
| Макс. діаметр диска | 230 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Охолодження | Повітряне |
| Охолодження диска | Водяне |
| Харчування | Від акумулятора |
| Посадковий отвір | 22 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 999 ₴





