
Відбійний молоток Milwaukee Kango 500 ST (4933443180)
22 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4933443180
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Найкраще співвідношення потужності та ваги у своєму класі — 7.5 Дж&5.9 кг
Висока потужність 1100 Вт і ефективна система тепловідведення гарантують максимальну надійність
М'який старт для прецизійного початку робіт
Низький рівень вібрації дає змогу збільшити тривалість використання інструмента
Міцний корпус редуктора з магнієвого сплаву захистить у важких умовах роботи, забезпечить точність збирання елементів редуктора та гарантує добре тепловідведення
Функція вимкнення удару та можливість вибору одного з 12 фіксованих положень долоту дають змогу здійснювати довбальні роботи за оптимального кута повороту обладнання
Запобіжна муфта захистить інструмент і оператора в разі заклинювання бура
Покриття soft grip основної ручки
Variolock (12 положень) для попереднього встановлення положення долота під різними кутами
Технічні характеристики:
Напруга мережі для двигунів — 230V-50Hz
Розташування двигуна — вертикальне
Потужність (Вт) 1100
Ударний вплив під час навантаження (уд/хв) 0 - 3000
Енергія удару (EPTA) (Дж) 7.5
Тип хвостовика — SDS Max
Рівень вібрації у разі довбання (м/с2) 16.7
рівень шуму — 90 дБ
Вага (кг) 5.9
Комплект постачання:
Відбійний молоток Milwaukee Kango 500 ST — 1 шт.
Додаткова ручка — 1 шт.
Довжина кабелю — 4 м
Постачається в кейсі
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.9 кг |
| Клас | Професійні |
| Кількість ударів | 3000 уд./хв |
| Комплектація | Кейс для інструменту, додаткова ручка |
| Потужність | 1100 Вт |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Да |
| Регулювання ударів | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Тип патрона | SDS Max |
| Енергія удару | 7.5 Дж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 500 ₴





