
Ланцюгова пила Milwaukee M12 FHS-0 (4933472211)
9 999 ₴
- В наявності
- Код: 4933472211
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
M12 FUELTM POWERSTATETM ланцюгова садова пила забезпечує чудовий контроль і доступність
Конструктивні особливості:
Пила може різати брус 75 мм із твердих порід деревини та забезпечує до 120 різань на одному заряді акумулятора M12 B4
Розроблена з урахуванням вимог з ергономіки, продуктивності та надійності професіоналів ландшафтного дизайну
Компактна акумуляторна садова ланцюгова пила масою всього 2.3 кг забезпечує чудовий контроль і маневровість в умовах обмеженого простору
Легкодоступна система регулювання натягу ланцюга
Прозорий резервуар для олії дасть змогу легко контролювати рівень оливи
Перемикач швидкості дає користувачеві повний контроль над кривою потужності
Повністю металеві шипи дають більший важіль під час різання
Автоматичне змащення ланцюга для простоти та надійності
Вбудоване місце для зберігання ключа
Містить 3 унікальні технології MILWAUKEE®: безщітковий двигун POWERSTATETM, акумулятори REDLITHIUMTM та інтелектуальну систему REDLINK PLUSTM. Ці технології забезпечують чудову потужність, час роботи та термін експлуатації в умовах будівельного майданчика
Універсальна акумуляторна система: працює з усіма акумуляторами MILWAUKEE® M12TM
Технічні характеристики:
Тип — переносна
Тип двигуна — безщітковий
Напруга — В12
Тип акумулятора — Li-ion
Довжина шини — 15 см
Швидкість ланцюга — 5 м/с
Кріплення акумулятора — обойма
Рівень шуму — 86 дБ
Об'єм оливного бака — 0.05 л
Розташування двигуна — поперечно
Сумісні акумулятори — M12 B1.5, M12 B2, M12 B3, M12 B4, M12 B6
Вага (кг) 1.9
Комплект постачання:
Ланцюгова пила Milwaukee M12 FHS-0
Шина та ланцюг 15 см (6") Oregon — 1 шт.
Піхви — 1 шт.
Ключ — 1 шт.
Акумулятор — немає
Зарядний пристрій — немає
Постачається в картонній коробці
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Автоматичне розтягнення ланцюга | Ключове |
| Вага | 1.9 кг |
| Клас | Побутові |
| Комплектація | Картонна коробка, шина, ланцюг |
| Максимальна ємність акумулятора | 6 Агод |
| Напруга акумулятора | 12 В В |
| Об'єм бака для змащення ланцюга | 0.05 л |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Немає |
| Розмір шини | 15 см/6 дюймів |
| Швидкість ланцюга | 5 м/с |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Товщина ланки | 1.1 мм |
| Тріумф ланцюга | електронна |
| Рівень шуму | 86 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴






