Бідон пластиковий 120 літрів використовується для зберігання і транспортування технічної води, нехарчових продуктів, сипких, в'язких, гранульованих компонентів.
Особливості технічної місткості
- Виготовлена із сертифікованого пластику методом ротаційного формування, тому зварні шви відсутні.
- Розігрів речовин, що зберігаються безпосередньо в ємності, заборонений, оскільки є ризик пошкодження стінок бідона.
- Розрідження тиску всередині ємності заборонено.
- Зберігати бідон необхідно на рівній твердій поверхні, яка здатна витримати його вагу.
- Встановлення на решітчасту поверхню не рекомендується.
- Допустимі відхилення від лінійних габаритів розташовані в діапазоні від -5% до +5%.
- Оптимальна температура експлуатації від -35 до +65 °C для сипких, сухих, гранульованих компонентів або речовин у складі яких немає води.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europlast |
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 120 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Бідон |
| Форма | Кругла |
| Країна торгової марки | Україна |
| Кількість шарів | 1 |
| Об'єм | 120 л |
| Діаметр штуцера | не комплектується |
| Діаметр горловини | 25 см |
| Стан товару | Новий |
| Діаметр люка | 25 мм |
| Кількість шарів | 1 |
| Довжина | 42.5 мм |
| Ширина | 42.5 мм |
| Висота | 93 мм |
| Стан | Нове |
| Тип бака | Вертикальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 789 ₴


