
Europlast Ємність єврокуб 1000 л в поцинкованій обрішці (18066)
14 370 ₴
- Немає в наявності
- Код: 18066
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ємність типу "Єврокуб" об'ємом 1000 л, виготовлена з харчового поліетилену в Німеччині на заводі ТМ Werit. Контейнер призначений для зберігання і транспортування небезпечних рідин, харчових продуктів із максимально допустимою щільністю 1,9 кг/л. Ємність пройшла випробування та сертифікована відповідно до стандартів UN31 HA1/Y/D/BAM.
Переваги:
- Кришка пластикова діаметром (22,5 см), нарізна.
- Верхні розпірки (оцинковані).
- Шкала заповнення заповнення.
- Майданчик для етикетки для етикетки.
- Оцинкована обрішечка.
- Кутові протектори захищають єврокуб від бічних-механічних пошкоджень.
- Фіксований кран розміром (2 дюйми).
- Сталева траверса для рівномірного розподілу навантаження на площину піддона.
- Пластиковий піддон для піддона.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Europlast |
| Матеріал резервуара | Пластик |
| Об'єм резервуара | 1 л |
| Товщина стінок | 10 мм |
| Тип резервуара за способом встановлення | Вертикальний |
| Тип резервуара за способом монтажу | Надземний |
| Тип резервуара за кількістю стінок | Двостінний |
| Тип резервуара за кількістю секцій | Односекційний |
| Вага | 21.5 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Висота | 116.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Місткість, Єврокуб |
| Форма | Горизонтальна |
| Країна торгової марки | Україна |
| Кількість шарів | 2 |
| Об'єм | 1000 л |
| Діаметр штуцера | 2 дюйми |
| Діаметр горловини | 22,5 см |
| Стан товару | Новий |
| Максимальний об'єм наповнення резервуара | 1 куб. м |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 370 ₴



