-22%

Таль електрична VULKAN WY-400/800 1,3 кВт
8 801 ₴
6 899 ₴
- Готово до відправки
- Код: WY-400/800
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична таль Vulkan WY-400/800 — пристрій для підняття габаритних і важких вантажів. Процес підняття відбувається за допомогою канатного приводу, що керується надійним електродвигуном потужністю 1.3 кВт. Підходить як для вертикальної, так і горизонтальної тяги. Ця модель може підняти вантаж вагою до 400 кг за довжини каната 12 м.
Сфера застосування: використовуються, зазвичай, для витягування застряглих автомобілів, будівельної та сільськогосподарської техніки, підіймання вантажів на СТО та автосервісі, на невеликих складах.
Переваги тельфера Vulkan WY-400/800
Двигун із мідною обмоткою живиться від напруги 220 В
Захисна скоба не дає вантажу зісковзнути з гака в процесі підіймання
Широкі клавіші на керування
Пульт дистанційного керування усуває потребу оператора безпосередньо біля робочого механізму під час роботи
За допомогою блока, може підіймати вантаж удвічі важчим, але водночас на висоту вдвічі нижчим, ніж без блока (блок йде в комплекті)
Фіксується на поперечну балку за допомогою надійних сталевих скоб
Технічні характеристики електроталі Vulkan WY-400/800
Тип приводу:
електричний
Потужність двигуна:
1300 Вт
Електродвигун:
220 В
Тип талі:
стаціонарний
Тяговий механізм:
канатний
Вантажопідіймальність без блока:
400 кг
Вантажопідіймальність із блоком:
800 кг
Висота підйому:
12 м
Висота підйому з блоком:
6 м
Довжина троса:
12 м
Діаметр каната:
5 мм
Матеріал троса:
сталь
Вага:
24 кг
Батьківщина торгової марки:
Україна
Країна-виробник:
Китай
Комплектація
Таль
Інструкція
Коробка
Зачепний гак
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 27 кг |
| Висота підіймання | 12 м |
| Висота підіймання з блоком | 6 м |
| Вантажність | 400 кг |
| Вантажність із блоком | 800 кг |
| Діаметр каната/чеплення | 5 мм |
| Довжина каната/чеплення | 12 м |
| Матеріал | Сталь |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Привід талі | електричний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Стаціонарний |
| Тяговий механізм | Канатний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 899 ₴

