Основні переваги Makita BO5031:
3 роки - розширена гарантія
300 Вт — максимальна потужність
125 мм - максимальний діаметр диска
Регулювання обертів — 6 попередньо встановлених позицій від 4000 об./хв до 12000 об./хв
8000 — 24000 кол./хв — регульована частота коливань ексцентрика
Плавний запуск — для зменшення навантаження на акумулятор під час старту
Constant speed control - підтримання обертів під навантаженням
Вбудована система пиловидалення
М'які накладки — для кращого захоплення інструмента
1,3 кг - найменша вага в класі
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
Шлифмашина Makita BO5031
Пилозбірник
Картонна коробка.
ОПИС ПОЛЮВАЛЬНИЙ МАШИНИ MAKITA BO5031
Makita BO5031 — професійний інструмент для оброблення рівних поверхонь в автомайстернях і СТО. Ця модель дає змогу проводити як грубе оброблення шліфувальними дисками, так і тонке полірування. Зміна шліфувального кола відбувається за кілька секунд, завдяки системі кріплення з липучкою. Шліфувальна машина Makita BO5031 має вбудований перемикач режимів, що дає змогу регулювати оберти двигуна залежно від оброблюваного матеріалу. Ексцентрикова шліфмашина Makita BO5031 постачається в картонному пакованні з пилозбірником.
В офіційному інтернет-магазині ТД Укрсервіс можна купити недорогу ексцентрикову машину Makita для професійного використання. Укрсервіс — офіційний дилер ТМ Makita на території України. Вся продукція сертифікована та постачається з офіційною гарантією якості. Якщо Ви сумніваєтеся, як правильно вибрати шліфмашину для СТО, менеджери нададуть вам докладну консультацію. Вони також підкажуть, де можна знайти правильні відгуки про обрану модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амплітуда коливань | 2.8 мм |
| Вага | 1.3 кг |
| Кількість обертів | 4000-12000 об/хв об/хв |
| Контроль обертів | Да |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Немає |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Ексцентрикова |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Частота колебаний | 8000 — 24000 кол./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 086 ₴




