
Комбісистема акумуляторна EGO PH1420E 56 В без насадок (F850022002)
15 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: F850022002
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
EGO PH1420E - нове покоління універсальних мультифункціональних інструментів (комбісистем) для вирішення всього спектра завдань у саду та дачній ділянці. Конструкція отримала значні поліпшення, завдяки яким збільшилася продуктивність і міцність. Залежно від підключеної насадки, комбісистема виконує роль тримера, кущоріза або культиватора. Високу потужність та продуктивність забезпечує безщітковий двигун, який живиться від Li-ion акумуляторів EGO 56V. Інструмент має регулятор швидкості, що дозволяє підлаштуватися під завдання будь-якої складності.
Зверніть увагу: насадки, акумулятор і зарядний пристрій в комплект не входять!
Основні переваги EGO PH1420E:
- Високоефективний безщітковий двигун забезпечує тривалу роботу і низький рівень вібрації
- Працює від усіх акумуляторів EGO 56V ARC Lithium
- Підходить до всіх насадок системи POWER+ Multi-Head System
- Зручно розташований цифровий перемикач швидкості з індикатором
- Курок змінної швидкості з важелем блокування для додаткової безпеки
- Регульована рукоятка
- Винятково міцна штанга з вуглецевого волокна
- Приводний вал зі сталі завтовшки 7 мм
- Швидка заміна насадок без додаткових інструментів
- Захист корпусу за стандартом IPX4
- Довжина 97 см
- Вага без акумулятора всього 2.8 кг
СУМІСНІ НАСАДКИ:
- Висоторіз EGO PSA1000
- Кущоріз EGO HTA2000
- Коса з ножем EGO BCA1200
- Кромкоріз для газону EGO EA0800
- Щітка EGO BBA2100
- Лопата для снігу EGO SSA1200
- Культиватор EGO CTA9500
- Подовжувач EGO EP7501
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Комбісистема акумуляторна EGO PH1420E
- Плечовий ремінь
- Регульована рукоятка
- Інструкція
- Картонна коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EGO |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Ріжучий елемент | Ніж |
| Тип | Комбісистеми |
| Живлення | Акумулятор |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип штанги | Пряма |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Довжина | 970 мм |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 56 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | наплинний ремінь, який регулюється рукояткою, інструкція |
| Тип насадки | Кромкоріз, Лопата для снігу, Коса, Подовжувач, Висоторіз, Щітка, Культиватор, Кущоріз |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Максимальна ємність акумулятора | 10 Агод |
| Довжина пристрою | 970 мм |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 15 499 ₴







