
Насадка-кущоріз EGO RTA2300 з подвійними ножами для комбісистеми EGO PH1400E (0260104001)
13 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0260104001
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
EGO RTA2300 - насадка для акумуляторних комбісистем EGO PH1400E і PH1420E, призначена для розчищення газонів і дачних ділянок, зарослих бур'янами і чагарником. Являє собою кущоріз на алюмінієвій штанзі без двигуна. Комплектується двома високоміцними сталевими ножами, які обертаються в протилежні боки, з шириною захвату 23 см.
Зверніть увагу: насадка підходить тільки для комбісистеми EGO PH1400E або PH1420E!
Основні переваги EGO RTA2300:
- Високоміцні ножі зі сталевого сплаву
- 23 см - ширина захвату
- 450 об/хв - швидкість обертання ножів
- 25 хв - час роботи від акумулятора ємністю 2.5 А*год
- 40 хв - час роботи від акумулятора ємністю 4 А*год
- 52 хв - час роботи від акумулятора ємністю 5 А*год
- 80 хв - час роботи від акумулятора ємністю 7.5 А*год
- 105 хв - час роботи від акумулятора ємністю 10 А*год
- Міцна алюмінієва штанга
- Приводний вал зі сталі
- Повна довжина насадки 109 см
- Вага насадки всього 2 кг
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Насадка EGO RTA2300
- Сталевий ніж ABR2300 - 2 шт
- Захисний щиток
- Шестигранний ключ
- Універсальний ключ
- Інструкція
- Картонна коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EGO |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Вага | 2 кг |
| Довжина | 1090 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип запчастин | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | два ножі, захисний щиток, шестигранний ключ, універсальний ключ |
| Тип | Насадка |
| Харчування | Від акумулятора |
| Сумісність | EGO PH1400E |
| Тип насадки | Кусторез |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Довжина пристрою | 1090 мм |
| Стан товару | Новий |
| Різальний елемент | Ніж |
| Ширина скошування ножа | 230 мм |
| Максимальна ширина скошування | 230 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Число обертів холостого ходу | 450 об/хв |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятора | 56 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 999 ₴

