
Болгарка Metabo WE 17-125 QUICK RT (601086000)
9 781 ₴
- В наявності
- Код: 601086000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основні переваги Metabo WE 17-125 QUICK RT:
3 роки - розширена гарантія
125 мм - максимальний діаметр диска
1750 Вт — максимальна вихідна потужність
11000 об/хв — кількість обертів на холостому ходу
Metabo Tacho-Constamatic - підтримання обертів диска під час навантаження
Metabo Quick — заміна кола без інструментів
Restart Protection — захист від випадкового увімкнення
Metabo VibraTech — антивібраційна ручка
Metabo Marathon — двигун із захистом від пилу
Soft Start — плавний запуск інструмента
Metabo S-automatic — вбудована захисна муфта
2,5 кг - найменша вага в класі
Комплектація
Кутова шліфмашина Metabo WE 17-125 QUICK RT
Захисний кожух
Додаткова ручка Metabo VibraTech
Опорний фланець
Швидкозатискна гайка M-Quick
Картонна коробка.
Опис кутової шліфувальної машини Metabo WE 17-125 QUICK RT
Потужний двигун на 1750 Вт дає змогу працювати в постійному режимі з великими навантаженнями. У болгарці є система Tacho-Constamatic, яка регулює й підтримує кількість обертів під навантаженням. У конструкції є система плавного запуску та захисна електроніка, яка автоматично вимикає КШМ у разі перевантаження двигуна. Інструмент має вбудовану захисну муфту S-automatic, яка під час блокування кола в матеріалі забезпечує найменшу віддачу серед аналогів. Болгарка Metabo WE 17-125 QUICK RT постачається в картонній коробці із захисним кожухом і додатковою антивібраційною ручкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бесключевая заміна диска | Немає |
| Вага | 2.5 кг |
| Кількість обертів | 11000 об/хв об/хв |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Контроль обертів | Немає |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Да |
| Споживана потужність | 1750 Вт |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | щітковий |
| Рівень шуму | 98 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 781 ₴

