
Ящик для інструменту MANO C.OR-13 зі знімним лотком і органайзером (C.OR-13)
196 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: C.OR-13
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
MANO C.OR-13 - компактний пластиковий контейнер для зручного зберігання ручних інструментів в автомобілі, гаражі, вдома, майстерні або на дачі. Ця модель має міцну пластикову ручку, органайзер на кришці і додатковий знімний лоток для витратних матеріалів всередині. Ящик здебільшого призначений для аматорського використання, але оснащений усім необхідним для професіоналів.
Переваги ящика MANO C.OR-13
- Виготовлений з ударостійкого поліпропілену
- Зручна ручка
- Пластиковий знімний лоток для інструментів
- Три додаткових відсіки на кришці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Mano |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Ящик переносний |
| Кількість відділень/кишень | 8 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Висота | 136 мм |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 8 |
| Наявність знімного лотка | Да |
| Матеріал замків | Пластик |
| Кришка з органайзером | Так |
| Ховаючись ручка | Так |
| Габарити | 320x165x136 мм |
| Призначення | для ручного інструменту |
| Діагональ | 13 дюймів |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 196 ₴


