
Ящик для інструменту MANO Jumbo JPT-19 зі знімним лотком і органайзером (JPT-19)
856 ₴
- Готово до відправки
- Код: JPT-19
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ящик для інструменту MANO Jumbo JPT-19 зі знімним лотком і органайзером — це компактний пластиковий контейнер для зручного зберігання ручних інструментів в автомобілі, гаражі, будинку, майстерні або на дачі. Модель оснащена міцною пластиковою ручкою, органайзером на кришці та додатковим знімним лотком для витратних матеріалів всередині. Ящик призначений для аматорського використання, але оснащений усім необхідним і для професіоналів.
Конструктивні особливості:
- Виготовлений з ударостійкого поліпропілену
- Зручна ручка для перенесення
- Пластиковий знімний лоток для інструментів
- Три додаткові відсіки на кришці для дрібних деталей
- Два міцні пластикові замки для надійного закривання
Технічні характеристики:
- Виробник: MANO
- Тип: ящик для інструменту
- Матеріал корпусу: ударостійкий поліпропілен
- Наявність органайзера: так
- Наявність знімного лотка: так
- Ручка: пластикова, міцна
- Замки: 2 пластикові
- Призначення: для ручного інструменту
Комплектація:
- Ящик для інструменту MANO Jumbo JPT-19
- Знімний лоток для інструментів
- Органайзер на кришці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Mano |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Ящик переносний |
| Кількість відділень/кишень | 10 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 486 мм |
| Ширина | 267 мм |
| Висота | 320 мм |
| Вага | 2.09 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 10 |
| Наявність знімного лотка | Да |
| Матеріал замків | Пластик |
| Кришка з органайзером | Так |
| Ховаючись ручка | Так |
| Габарити | 486x267x320 мм |
| Призначення | для ручного інструменту |
| Діагональ | 19 дюймів |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 856 ₴


