
Електроди Frunze АНО-21, 350 мм, 3 мм, 2.5 кг
270 ₴
- Готово до відправки
- Код: АНО-21-3-2.5
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Електроди FRUNZE АНО-21 3 мм - електрод, що плавиться з рутиловим покриттям для зварювання різних конструкцій з вуглецевої та низьколегованої сталі. Довжина електрода 350 мм, діаметр – 3 мм. Електроди поставляються у пачці вагою 2.5 кг.
Застосування: використовується для зварювання конструкцій із низьковуглецевих сталей марок Ст3, 10, 20 та ін. Можуть застосовуватися для зварювання водопровідних труб, газопроводів малого тиску.
Рекомендації щодо зварювання: варити короткою дугою, кромки перед зварюванням зачистити. Повторне прожарювання електродів перед зварюванням 110/130ºС протягом 40 хвилин.
Особливості електродів FRUNZE
- Усі виробничі потужності знаходяться безпосередньо на території України
- Понад 11 років досвіду в секторі виробництва зварювальних електродів
- Процес виробництва відповідає державним стандартам якості
Хімічний склад металу шва (типове значення)
- Вуглець (C) – 0,10%
- Кремній (Si) – 0,20%
- Марганець (Mn) – 0,60%
- Сірка (S) - 0,020%
- Фосфор (P) – 0,025%
Переваги електродів FRUNZE АНО-21, 3 мм
- Вологість електродів перед застосуванням має перевищувати 0,9 %
- Для зварювання використовується постійний струм зворотної полярності
- Довжина електрода становить 350 мм.
- Рутилове покриття електродів
- Тип електрода, що плаває
- Діаметр 3 мм
- Вага упаковки – 2.5 кг
В офіційному інтернет-магазині Укрсервіс можна купити дешеві електроди АНО-21 діаметром 3 мм для зварювальних робіт. ТД Укрсервіс – офіційний дилер ТМ FRUNZE на території України. На всю продукцію розповсюджується офіційна гарантія. Якщо Вас цікавить, які електроди вибрати для зварювання інвертором, менеджери нададуть детальну консультацію та допоможуть вибрати хороші електроди для сталі. У каталозі сайту Ви також можете знайти актуальні ціни, уточнити наявність на складі та переглянути правдиві відгуки про найкращі зварювальні електроди в Україні.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр електрода | 3 мм |
| Довжина електрода | 350 мм |
| Вага упаковки | 2.5 кг |
| Тип електрода | Металевий |
| Тип металевого електрода | Плавильні |
| Тип покритого електрода за покриттям | З рутиловим покриттям |
| Тип покритого електрода за застосуванням | Для зварювання низьколегованих і вуглецевих конструкційних сталей |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид електродів | плавляться |
| Діаметр електрода, мм | 3 |
| Тип покриття | рутиловое |
| Вага пачки, кг | 2.5 |
| Довжина електрода, мм | 350 |
| Призначення електродів | низьколегована сталь |
- Ціна: 270 ₴
