
Круг відрізний Vulkan 180*6*22 сталь
78 ₴
Мінімальне замовлення — 5 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: P80271806M
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Відрізний круг Vulkan 180х6,0х22,23 мм - якісний картридж для прямих або кутових шліфмашин від виробника Vulkan. З його допомогою болгарка перетворюється в гарний інструмент для різання металу.
Призначення: універсальне застосування в промисловому і ремісничому виробництві. Часто використовується для різання або зачистки матеріалів, виготовлених із сталі. Підходить для кутових або прямих шліфмашин всіх класів потужності.
Особливості відрізних кругів ТМ Vulkan
- Виготовлені з якісних матеріалів
- Власна торгова марка Укрсервіс
- Широкий асортимент кіл для будь-яких завдань
- Оптимальна ценевая політика
Переваги відрізного кола Vulkan A 46 T BF
- Виготовлений у відповідності з європейським стандартом якості EN 12413
- Діаметр кола становить 180 мм
- Товщина відрізного круга - 6,0 мм
- Діаметр посадочного отвору становить 22,23 мм
- Максимальна робоча інструменту не повинна перевищувати 80 м/с
- Можна використовувати з інструментом, выдающем не більше 8500 об/хв
Характеристики відрізного кола Vulkan 180х6,0х22,23 мм

|
Тип робочого матеріалу: |
сталь |
|
Діаметр диска: |
180 мм |
|
Діаметр посадочного отвору: |
22,23 мм |
|
Товщина кола: |
6,0 мм |
|
Розмір зерна: |
46 мкм |
|
Максимальна робоча швидкість: |
80 м/с |
|
Максимальна кількість обертів: |
8500 об/хв |
|
Тип зерна: |
А |
|
Клас твердості: |
T (дуже твердий) |
Рекомендації по техніці безпеки

5 причин купити відрізний круг Vulkan в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В інтернет-магазині Укрсервіс представлений широкий асортимент відрізних кругів 180 х 6,0 мм для різання та очищення заготовок із сталі. ТМ Vulkan - це власна зареєстрована торгова марка Укрсервіс. Весь товар сертифікований і поставляється з офіційною гарантією якості. Якщо Вас цікавлять відрізні кола для болгарки з різання і зачистки металу, консультанти інтернет магазину дадуть відповідь на всі Ваші запитання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Країна виробник | Китай |
| Товщина | 6 мм |
| Призначення | Зачисний |
| Стан | Новий |
| Обробка матеріалу | Сталь |
| Діаметр зовнішній | 180 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Діаметр диска, мм | 180 |
| Товщина диска, мм | 6 |
| Посадкове отвір, мм | 22,23 |
| Робочий матеріал | Сталь |
- Ціна: 78 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.
