
Круг відрізний Vulkan 230*2*22 сталь
54 ₴
Мінімальне замовлення — 5 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: P80412302M
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Відрізний круг Vulkan 230х2,0х22,23 мм - якісний картридж для прямих або кутових шліфмашин від виробника Vulkan. З його допомогою болгарка перетворюється в гарний інструмент для різання металу.
Призначення: універсальне застосування в промисловому і ремісничому виробництві. Часто використовується для різання або зачистки матеріалів, виготовлених із сталі. Підходить для кутових або прямих шліфмашин всіх класів потужності.
Особливості відрізних кругів ТМ Vulkan
- Виготовлені з якісних матеріалів
- Власна торгова марка Укрсервіс
- Широкий асортимент кіл для будь-яких завдань
- Оптимальна ценевая політика
Переваги відрізного кола Vulkan A 46 T BF
- Виготовлений у відповідності з європейським стандартом якості EN 12413
- Діаметр кола становить 230 мм
- Товщина відрізного круга - 2,0 мм
- Діаметр посадочного отвору становить 22,23 мм
- Максимальна робоча інструменту не повинна перевищувати 80 м/с
- Можна використовувати з інструментом, выдающем не більше 8500 об/хв
Характеристики відрізного кола Vulkan 230х2,0х22,23 мм
|
Тип робочого матеріалу: |
сталь |
|
Діаметр диска: |
230 мм |
|
Діаметр посадочного отвору: |
22,23 мм |
|
Товщина кола: |
2,0 мм |
|
Розмір зерна: |
46 мкм |
|
Максимальна робоча швидкість: |
80 м/с |
|
Максимальна кількість обертів: |
8500 об/хв |
|
Тип зерна: |
А |
|
Клас твердості: |
T (дуже твердий) |
Рекомендації по техніці безпеки

5 причин купити відрізний круг Vulkan в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В інтернет-магазині Укрсервіс можна недорого купити відрізні диски для болгарки розміром 230 х 2,0 мм по різанню металу. ТМ Vulkan - це власна зареєстрована торгова марка Укрсервіс. Весь товар сертифікований і поставляється з офіційною гарантією якості. Якщо Ви хочете знати, який відрізний круг краще купити для Вашої болгарки, менеджери інтернет-магазину нададуть Вам якісну консультацію.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина | 2 мм |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Зернистість | 46 |
| Обробка матеріалу | Сталь |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Діаметр диска, мм | 230 |
| Товщина диска, мм | 2 |
| Посадкове отвір, мм | 22,23 |
| Робочий матеріал | Сталь |
- Ціна: 54 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.
