
Круг відрізний Vulkan 230*2,5*22 сталь
64 ₴
Мінімальне замовлення — 5 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: P804123025M
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відрізний круг Vulkan 230×2,5×22,23 мм — якісний інструмент для прямих або кутових шліфмашин від виробника Vulkan. Він перетворює болгарку на ефективний засіб для різання металу, забезпечуючи точність та чистоту різу.
Конструктивні особливості:
- Виготовлений з якісних матеріалів
- Власна торгова марка ТД Укрсервіс
- Широкий асортимент кіл для будь-яких завдань
- Оптимальна цінова політика
- Відповідає європейському стандарту якості EN 12413
- Підходить для кутових і прямих шліфмашин усіх класів потужності
Технічні характеристики:
- Тип робочого матеріалу: сталь
- Діаметр диска: 230 мм
- Діаметр посадкового отвору: 22,23 мм
- Товщина кола: 2,5 мм
- Розмір зерна: 46 мкм
- Тип зерна: А
- Клас твердості: T (дуже твердий)
- Максимальна робоча швидкість: 80 м/с
- Максимальна кількість обертів: 8500 об/хв
Комплектація:
- Відрізний круг Vulkan 230×2,5×22,23 мм — 1 шт
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставка в картонній упаковці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | VULKAN |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Нержавіюча сталь |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Зернистість | 46 |
| Користувацькi характеристики | |
| Діаметр диска, мм | 230 |
| Товщина диска, мм | 2 |
| Посадкове отвір, мм | 22,23 |
| Робочий матеріал | нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.
