
Круг відрізний Vulkan 350*3,5*25,4 сталь
111 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: Vulkan35030254
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Відрізний круг Vulkan 350х3,5х25,4 мм - якісний картридж для прямих або кутових шліфмашин від виробника Vulkan. З його допомогою болгарка перетворюється в гарний інструмент для різання металу.

Призначення: універсальне застосування в промисловому і ремісничому виробництві. Часто використовується для різання або зачистки матеріалів, виготовлених із сталі. Підходить для кутових або прямих шліфмашин всіх класів потужності.
Особливості відрізних кругів ТМ Vulkan
- Виготовлені з якісних матеріалів
- Власна торгова марка Укрсервіс
- Широкий асортимент кіл для будь-яких завдань
- Оптимальна ценевая політика
Переваги відрізного кола Vulkan A 46 T BF
- Виготовлений у відповідності з європейським стандартом якості EN 12413
- Діаметр кола становить 350 мм
- Товщина відрізного круга - 3,5 мм
- Діаметр посадочного отвору становить 25,4 мм
- Максимальна робоча інструменту не повинна перевищувати 80 м/с
- Можна використовувати з інструментом, выдающем не більше 8500 об/хв
Характеристики відрізного кола Vulkan 350х3,5х25,4 мм

|
Тип робочого матеріалу: |
сталь |
|
Діаметр диска: |
350 мм |
|
Діаметр посадочного отвору: |
25,4 мм |
|
Товщина кола: |
3,5 мм |
|
Розмір зерна: |
46 мкм |
|
Максимальна робоча швидкість: |
80 м/с |
|
Максимальна кількість обертів: |
8500 об/хв |
|
Тип зерна: |
А |
|
Клас твердості: |
T (дуже твердий) |
Рекомендації по техніці безпеки

5 причин купити відрізний круг Vulkan в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В інтернет-магазині Укрсервіс можна недорого купити відрізні круги розміром 350 х 3,5 мм по металу. ТМ Vulkan - це власна зареєстрована торгова марка Укрсервіс. Весь товар сертифікований і поставляється з офіційною гарантією якості. Якщо Ви хочете знати, які відрізні круги ТМ Вулкан краще купити для Вашої УШМ, консультанти інтернет магазину дадуть відповідь на всі Ваші запитання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина | 3.5 мм |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Зернистість | 46 |
| Обробка матеріалу | Сталь |
| Діаметр зовнішній | 350 мм |
| Діаметр внутрішній | 25.4 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Діаметр диска, мм | 350 |
| Товщина диска, мм | 3.5 |
| Посадкове отвір, мм | 25,4 |
| Робочий матеріал | Сталь |
- Ціна: 111 ₴
