
Круг шліфувальний Vulkan 125x22 P-100 пелюстковий
48 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: SFD125A100
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)

Пелюстковий шліфувальний круг Vulkan 125x22 P-100 - якісний картридж для прямих або кутових шліфмашин. З його допомогою болгарка перетворюється в ефективний інструмент для шліфування сталі і чавуну.
Призначення: універсальне застосування в промисловому і ремісничому виробництві. Часто використовується для видалення задирок, шліфування плоскій поверхні, фасок і країв, обробки зварних швів і криволенейных поверхонь. Підходить для кутових шліфмашин малої потужності.
Особливості шліфувальних кругів ТМ Vulkan
- Виготовлені у відповідності з міжнародними стандартами якості
- Постійний контроль виробництва на заводах
- Виготовлені з якісних матеріалів
- Відповідають міжнародним стандартам безпеки
Переваги шліфувального круга Vulkan 125x22 A100
- Діаметр кола становить 125 мм
- Конічне виконання кола і тарілчаста форма дозволяють обробляти навіть важкодоступні області
- Діаметр посадочного отвору становить 22,23 мм
- Максимальна робоча швидкість інструменту не повинна перевищувати 12200 об/хв
- Абразивні зерна з корунду розміром 100 мкм
Характеристики шліфувального круга Vulkan 125x22 A100

| Тип робочого матеріалу: | сталь, чавун |
| Діаметр кола: | 125 мм |
| Діаметр посадочного отвору: | 22 мм |
| Розмір зерна: | 100 мкм |
| Максимальна робоча швидкість: | 100 м/с |
| Максимальна кількість обертів: | 12200 об/хв |
| Тип зерна: | A (корунд) |
5 причин купити шліфувальні круги в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині ТД "Укрсервіс можна недорого купити конічний пелюстковий шліфувальний круг 125х22 мм. ТМ Vulkan - власна торгова марка ТД" Укрсервіс. Якщо Вас цікавить ціна на круги шліфувальні по металу, менеджери інтернет-магазину відповідять на всі питання і допоможуть вибрати хороший тарілчастий кола для болгарки. В електронному каталозі Ви також маєте можливість дізнатися актуальні ціни, наявність на складі та подивитися правдиві відгуки про обраному расходнике.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | VULKAN |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Сталь, Чавун |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Зернистість | 100 |
| Користувацькi характеристики | |
| Діаметр кола, мм | 125 |
| Посадкове отвір, мм | 22,23 |
| Тип кола | пелюстковий |
| Зернистість круга | 100 |
| Матеріал обробки | сталь, чавун |
- Ціна: 48 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.
