
Обприскувач GLORIA FoamMaster FM 50 для піни, 5 л
5 340 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000660.0000
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)

Обприскувач Gloria FoamMaster FM 50 - маслостойкое пристрій для очищення великих поверхонь. Завдяки робочому тиску 3 бар і ємності бака 5 літрів обприскувач забезпечує максимально ефективне і рівномірне розпилення. Дана модель оснащена високопродуктивним пластиковим насосом і високоміцними ущільненнями з EPDM, які дозволяють розприскувати кислотні і лужні миючі засоби.
Призначення: використовується в основному для перебудови миючого засобу в піну, яка може інтенсивно впливати на оброблювану поверхню і проводити глибоке очищення. Крім того, стрічка піна економічна у використанні і вимагає значно меншої кількості речовини.
Особливості ручного обприскувача Gloria
- Більш 70 років роботи в секторі продукції для саду та городу
- У виробничих процесах використовується тільки найсучасніше обладнання
- Компанія рабоатет у відповідності зі стандартом якості DIN ISO 9001
- Гарантія наявності запасних деталей протягом 10 років після покупки продукції
Переваги обприскувача Gloria FoamMaster FM 50

- Загальний обсяг обприскувача становить 12,2 літра
- Пластиковий бак для рідини може вміщувати не більше 5 літрів
- Прокладки, виготовлені з матеріалу Viton
- Підходить для використання чистячих засобів з рівнем водню 5 - 10 pH
- Максимальний робочий тиск становить 3 бар
- Пластикова трубка з плоским соплом
- Потужна помпа
- Широка горловина бака дозволяє без зайвих проблем залити в нього очищувальну рідина
- Набір картриджів (змінна фракція піни)
- Спіральний шланг довжиною 2,5 м Манометр дозволяє регулювати тиск
- Запобіжний клапан
- Широка нижня підставка забезпечує хорошу стійкість бака для рідини
- Прозорий індикатор рівня рідини в баку
- Має роз'єм для підключення зовнішнього компресора
- СЕ маркування
- Зручні розміри обприскувача (63 х 23 х 22 см)
- Обприскувач важить всього 2000 р
Технічні характеристики опрыскивательа Gloria FoamMaster FM 50

| Серія моделі: | FoamMaster |
| Тип обприскувача: | ручний |
| Тип накачування: | помповий |
| Обсяг бака для рідини: | 5 л |
| Матеріал резервуара: | пластик |
| Матеріал прокладки: | FKM |
| Габарити: | 630 х 230 х 220 мм |
| Вага: | 2 кг |
| Країна: | Німеччина |
| Гарантія: | 12 міс |
Типи еластомерів, які використовуються в прокладках GLORIA
| Абревіатура | Хімічна назва | Властивості | Застосування |
|
|
Viton® | Еластичний синтетичний каучук для промислового застосування. Дуже висока стійкість до вуглеводнів (масел, жирів, розчинів). Висока стійкість до хімікатів і температур. | Матеріал ущільнення для обприскувачів Profiline та устаткування спеціального призначення. |
5 причин купити обприскувач в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В інтернет-магазині Укрсервіс можна купити недорогий побутовий обприскувач для нанесення піни. Укрсервіс - офіційний імпортер ТМ Gloria в Україні. Всі обприскувачі сертифіковані і поставляються з офіційною гарантією якості. Якщо Вас цікавить вартість пінного обприскувача для клінінгу, менеджери нададуть детальну консультацію та детально відповідять на всі питання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gloria |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип обприскувача | Ручний |
| Спосіб транспортування обприскувача | Плечовий (на плечі) |
| Об'єм бака | 5 л |
| Довжина шланга | 250 см |
| Загальна вага | 2 кг |
| Джерело живлення | Механічний |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 3 бар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага обприскувача, кг | 2 |
| Макс. об'єм рідини, л | 5 |
| Матеріал прокладки | FKM |
| Тип накачування | помповий |
| Макс. тиск, бар | 3 |
| Наявність манометра | Є |
| Матеріал резервуара | пластик |
- Ціна: 5 340 ₴
