
Обприскувач Gloria Classic 1800 ранцевий з насосом
2 622 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000066.0000
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)

Садовий обприскувач Gloria Classic 1800 - професійний пристрій для розпилення різних речовин по догляду за рослинами в саду, на городі або в квітковій галереї. Дана модель має ранцевое будову, завдяки чому дозволяє без особливих зусиль і навантажень на спину використовувати близько 18 літрів рідини.
Призначення: використовується в садівництві та городництві для ефективного догляду за різними рослинами.
Особливості ручного обприскувача Gloria

- Більш 70 років роботи в секторі продукції для саду та дому
- У виробничих процесах використовується тільки найсучасніше обладнання
- Компанія рабоатет у відповідності зі стандартом якості DIN ISO 9001
- Гарантія наявності запасних деталей протягом 10 років після покупки продукції
Переваги обприскувача Gloria Classic 1800
- Загальний обсяг обприскувача становить 23,3 літрів
- Пластиковий бак для рідини може вміщувати не більше 18 літрів
- Міцний пластиковий бак жовтого кольору
- Максимальний робочий тиск 4 бар
- Латунна вудка з регульованим соплом
- Потужна латунна помпа
- Широка заливна горловина
- Помпа може підлаштовуватися під праву або ліву руку
- Рукоятка має комфортну накладку, яка забезпечує хороший хват вудки обприскувача
- Нижні накладки під бак для рідини додають оприскувачі додаткової стійкості
- Прозорий індикатор рівня речовини в баку
- Регулируюмые ремені для комфортного носіння на спині
- Зручні розміри обприскувача (49,5 х 42 х 19,3 см)
- Пульверизатор важить всього 3200 м
Технічні характеристики пульверизатора Gloria Classic 1800

| Тип обприскувача: | ручний |
| Тип накачування: | важільний |
| Колір: | жовтий |
| Обсяг бака для рідини: | 18 л |
| Матеріал резервуара: | пластик |
| Матеріал прокладки: | NBR |
| Габарити: | 495 х 420 х 193 мм |
| Вага: | 3,2 кг |
| Країна: | Німеччина |
| Гарантія: | 12 міс |
Типи еластомерів, які використовуються в прокладках GLORIA
| Абревіатура | Хімічна назва | Властивості | Застосування |
|
|
Perbunan® | Високоеластичний синтетичний каучук для багатоцільового застосування з оптимальними механічними властивостями і загальної високою стійкістю до набряку. | Стандартний ущільнювач для переважного застосування в обприскувачах для захисту рослин і газових з'єднаннях. |
5 причин купити обприскувач в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В інтернет-магазині Укрсервіс можна купити недорогий ранцевий обприскувач для саду та городу. Укрсервіс - офіційний імпортер ТМ "Gloria". Всі обприскувачі сертифіковані і поставляються з офіційною гарантією якості. Якщо Вас цікавить ціна ранцевого розпилювача для саду в Україні, консультанти детально відповідять на всі питання. Вони також порадять, який ранцевий обприскувач для саду краще купити, щоб отримати хороше поєднання ціни та якості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gloria |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип обприскувача | Ручний |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Об'єм бака | 18 л |
| Загальна вага | 3.2 кг |
| Джерело живлення | Механічний |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 4 бар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага обприскувача, кг | 3,2 |
| Макс. об'єм рідини, л | 18 |
| Матеріал прокладки | NBR |
| Тип накачування | важільний |
| Макс. тиск, бар | 4 |
| Наявність манометра | Немає |
| Матеріал резервуара | пластик |
- Ціна: 2 622 ₴
