
Стрейч-плівка прозора FreePack 17 мк в рулоні 0.5х250 м
240 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: null
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Стрейч-плівка прозора в рулоні FreePack 0.5 м*250м, 17мк - технічна плівка для упаковки посилок і вантажів на палетах. Даний тип плівки має здатність розтягуватися, завдяки чому вона щільно обтягує об'єкти, фіксуючи їх і захищаючи від фізичних ушкоджень.
Переваги прозорою стрейч-плівки FreePack 0.5 м*250м, 17мк
- Надійно фіксує вантаж на палеті або піддоні
- Стійка до проколів і продавлюванням
- Захищає посилки від вологи, бруду та пошкоджень
Характеристики прозорою стрейч-плівки FreePack 0.5 м*250м, 17мк
| Товщина плівки: | 17 мк |
| Довжина плівки: | 250 м |
| Ширина плівки: | 0.5 м |
| Розтягування плівки: | 100% |
| Колір плівки: | прозора |
| Вага: | 2.4 кг |
| Батьківщина торгової марки: |
|
| Країна-виробник: |
|
5 причин купити в Укрсервіс
- 100% якість продукції
- Недорогі ціни
- Швидка доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний склад
Пакувальна плівка в рулонах гарантовано забезпечить доставку товару в цілості й схоронності. Замовити стрейч плівку можна за хорошою ціною в офіційному інтернет-магазині ТД " Укрсервіс. Якщо Вас цікавить, скільки в інтернеті варто плівка для палетування, менеджери дадуть відповідь на всі питання і допоможуть вибрати стрейч пакувальний 17мк довжиною 250м в рулоні.
В каталозі сайту завжди можна дізнатися актуальну ціну, уточнити наявність на складі, подивитися реальні фотографії та правдиві відгуки про обрану продукції. Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FreePack |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина рулону | 250 м |
| Товщина плівки | 17 мкм |
| Ширина рулону | 50 см |
| Тип використання | Палетна |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Вага рулону | 2.4 кг |
| Ступінь пре-стретчу плівки, max | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина плівки, мк | 17 |
| Довжина плівки, м | 250 |
- Ціна: 240 ₴
